Де ви будете їсти?
Навиніс
Меню з собою:
FOOD
DRINKS
SABOTAGE WINE 🍷11:00 - 21:00
ДОБРІ СПРАВИ❤️
НЕ НАТИСКАТИ⛔️
Договір публічної оферти
SABOTAGE WINE 🍷
La Stoppa Trebbiolo Rosso
980.00 UAH
La Stoppa — це 58 га в Емілії-Романії, 30 з яких охоплюють виноградники, а інші 28 лишаються лісами з дубами, каштанами та акаціями. У La Stoppa дотримуються простої філософії: будь-яка діяльність людини має здійснюватись з розумінням природи цієї землі, а її результат має бути самовираженням навколишнього світу. От і виходить, що вина цього господарства є такою ж частиною природи, як виноградники та дубові гаї. Колись давно на місцевих виноградниках росли міжнародні сорти винограду, які у 90-х замінили на локальн Barbera, Bonarda, Malvasia й Ortrugo, Trebbiano. Молоді лози використовують для молодих вин, старі — для тих, що добре дозрівають. La Stoppa вважають, що турбота про лози полягає у невтручанні у природний процес. Тобто, жодних стимуляторів росту, синтетичних добрив чи засобів проти комах не використовують. І, звісно ж, всі роботи проводяться вручну.

Барбера, Бонарда /  червоне напівсухе
Domaine Ligas Roditis
1040.00 UAH
Ligas Пелла, Греція Пелла — це така класна частина Північної Греції, де ґрунти і клімат створюють курортні умови для винограду. Вино тут робили ще в античні часи, і все б було добре, якби не філоксера та інші неприємності, які змусили фермерів забути про виноград. Але… Саме час розповісти про Томаса. Це місцевий винороб, який після навчання у Греції поїхав вивчати енологію у Францію. Попрактикувавшись у Бордо, Томас повернувся до Греції, де у 1986 купив виноградник. Перші 10 років його експерименти з винами відбувалися на орендованому складі, а вже у 1996 Томас побудував власну виноробню. Він взяв курс на органічне землеробство та вирішив працювати лише з грецькими автохтонами: родітіс, ассіртіко, ксіномавро і т. ін. Зараз за Ligas Томасу допомагають його діти, Джейсон та Мелі. Мелі стала першою в Греції, хто на господарстві спробував безсульфітний розлив. Разом з братом вони сповідують філософію мінімального втручання у погребі.

Родітіс /  біле напівсухе
Ti Adoro Monte Bernardi
760.00 UAH
Даній виноробні належить близько 53 гектарів виноградників, які мають в більшості старі лози, з них 15 гектарів в престижному регіоні Тоскани Кьянті Классіко. Середній вік лози становить приблизно 50 років. Власник виноробні, німець за походженням, який народився в США та який навчався в Австралії енології вважає, що найціннішим для вина є передача його теруару та робота саме з автохтонними сортами саме для того чи іншого регіону. За це його вже навіть назвали "містер Санджовезе", так як він найкраще розкрив самобутність цього найважливішого сорту у Тоскані. Ті Адоро Італія - це соковите, питке вино, в якому використовується велика кількість автохтонних виноградів у поєднанні в основному з класичним сортом даного регіону Санджовезе

Санджовезе, Нерелло Маскалезе, Канайоло, Монтепульчано, Фраппато, Неро д'Авола, Короліна, Мальвазія Неро /  червоне сухе 
Il Monte Caro Valpolicella
780.00 UAH
125ml - 125 UAH
Схили Каро історично добре відомі у Меццане-ді-Сотто. Сьогодні виноробня Il Monte Caro – це сімейне підприємство, кероване двома поколіннями, яке займається органічним господарством та виробляє чудові вина на основі Корвіни у стилі «low intervention». Догляд за виноградником повністю здійснюється відповідно до природних переконань. Виноградні лози оточені фруктовими/ оливковими деревами та лісом. Вино витримувалося у сталевих чанах. Аромат розкривається відтінками вишні, журавлини, червоних кольорів з акуратним дотиком «фанка». У смаку середня насиченість, ніжність та точність червоних фруктів.

Корвіна, Корвіноне, Рондінелла /  червоне сухе
La Biancara Gar`n`go
890.00 UAH
Схили Каро історично добре відомі у Меццане-ді-Сотто. Сьогодні виноробня Il Monte Caro – це сімейне підприємство, кероване двома поколіннями, яке займається органічним господарством та виробляє чудові вина на основі Корвіни у стилі «low intervention». Догляд за виноградником повністю здійснюється відповідно до природних переконань. Виноградні лози оточені фруктовими/ оливковими деревами та лісом. Вино витримувалося у сталевих чанах. Аромат розкривається відтінками вишні, журавлини, червоних кольорів з акуратним дотиком «фанка». У смаку середня насиченість, ніжність та точність червоних фруктів.

Гарганега /  біле брют
Grauburgunder Enderie&Moli
1040.00 UAH
Enderle & Moll, Grauburgunder - натуральне оранжеве вино з винограду сорту Граубургундер (Піно Грі), який вирощується на виноградниках компанії в регіоні Баден. Вік виноградних лоз коливається від 45 до 60 років. Зібраний вручну виноград піддається 4-5-денній мацерації, що наділяє вино легкою танінною структурою. Мимовільне бродіння з використанням нативних дріжджів завершується м'яким пресуванням та відділенням соку від мезги. Потім вино переміщають у глиняний резервуар об'ємом 1000 літрів і додають 30-40% шкірки. Вино дозріває протягом 10 місяців на осаді, після чого зазнає надлегкої фільтрації і бутилюється. Сірка додається у мінімальних кількостях.


Піно Грі /  біле сухе 
"Baby Bandito" Follow your Dreams
1200.00 UAH
Смак добре збалансований з легкими нотками горіха і білого перцю, гармонійно переплітаючись з нотами граната, журавлини, вишні, полуниці та малини, твердими танінами, яскравою кислотністю і стійким, пікантним післясмаком. 	
Аромат: вино спокушає ніжним ароматом з тонами стиглих червоних фруктів і ягід в обрамленні пряних нот.	
Гастрономічна поєднання: пасує до основних страв з овочами, червого м'яса, страв з баклажаном і песто.	

Свартланд, Каріньяно - червоне сухе
Pittnauer, "Rose Konig"
720.00 UAH
Свіже, легке, живе натуральне рожеве вино з делікатним ароматом і приємним освіжаючим смаком, тонкою свіжою кислинкою, нотками малини і цедри грейпфрута, мінімалістичними тваринними нюансами. 	
Аромат вина наповнений легкими нотками полуниці, грейпфрута, зеленого листя, кропиви, ревеню та меліси. 	
Гастрономічна поєднання: вино добре поєднується з салатами, пастою, стравами з м'яса птиці, особливо з курятини. 	

Австрія, Бургенланд - рожеве сухе 
Пошук у меню
Інформація про заклад
Якщо у вас є алергія на будь-які продукти - повідомте, будь ласка, про це офіціанту.

Контактні дані

Chaikovs'koho St, 20, L'viv, L'vivs'ka oblast, Ukraine, 79000

Робочий час

11:00 - 21:00
Ми в соцмережах
Facebook
TripAdvisor
Instagram